„Wy jesteście solą ziemi – Wy jesteście światłem świata”. „Wy jesteście przyszłością narodu" - Jan Paweł II

06 lipca 2020 10:23 | Aktualności

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczycie i Pracownicy Szkoły, Kochani Uczniowie !

Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczycie i  Pracownicy Szkoły, Kochani Uczniowie !

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz prawdziwej współpracy. Napotykaliśmy na wiele trudności, czasami uczyliśmy się na własnych błędach.

Dzisiaj wszyscy  bardzo  cieszymy się, że z powodzeniem udało się nam realizować kształcenie na odległość. Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale wszyscy,  Nauczyciele, Rodzice ale przede wszystkim Wy, nasi wyjątkowi Uczniowie i Wychowankowie.

Z ogromnym zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonywaliśmy przeciwności i możemy z dumą powiedzieć, że ten rok szkolny kończy się dla każdego z nas sukcesem, sukcesem na miarę  możliwości i proporcjonalnie do pracowitości.

Wszystkim Wam życzę  dobrego wypoczynku, słonecznych, radosnych  i bezpiecznych wakacji. Odpoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany,  aby wrócić w nowym roku szkolnym z zapasem sił do podejmowania nowych wyzwań.

Dorota Robak - Detko